Projekty

W swoim życiu byłem inicjatorem i realizatorem wielu projektów biznesowych, innowacyjnych, edykacyjnych, kulturalnych i społecznych, o których krótko wspominam na podstronie Biogram. Obecnie zajmuję się prowadzeniem trzech z nich: Wedukacja, Arkadia i Tramper.


Wedukacja

Strony internetowe, artykuły popularno-naukowe, spotkania autorskie, wykłady prelekcje na temat edukacji opartej na wiedzy, czyli Wedukacji.

Czytaj więcej o tym projekcie klikając na link.


Arkadia

Od 2017 roku realizuję swoje marzenie stworzenia rajskiego miejsca, gdzie można żyć w zgodzie z naturą w systemie off-grid. Udało mi się znaleźć piękną działkę na wyspie Palawan na Filipinach, gdzie przy przepięknej plaży z palmami kokosowymi wybudowałem kilkanaście domków z mahonia dla naszych gości. Ten niezwykły native-resort nazwałem Arkadią – krainą szczęśliwości, jaką stała się dla nas po przeprowadzce do tego egzotycznego kraju.

Czytaj więcej o tym projekcie klikając na link.


Tramper

W 2011 roku założyłem Klub Glotroterów Tramper, który prowadzę do dziś. Sam, z rodziną, przyjaciółmi lub z klubowiczami zwiedziłem 116 krajów na 6 kontynentach. Niekomercyjne wyjazdy klubowe, które sam organizuję to mój sposób na poznawanie świata w nieco innym stylu niż z biurami podróży.

Czytaj więcej o tym projekcie klikając na link.


Powiązane strony

Wedukacja | Arkadia | Tramper


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *