WEDUKACJA 2024 – Spotkania autorskie

Jako autor lubię się spotykać z Czytelnikami na żywo, nie tylko zwracając się do nich z ekranu podczas wywiadów wideo lub w formie wymiany zdań na portalach społecznościowych.

Obecnie szukam organizatorów lokalnych takich spotkań, zwłaszcza w tych miastach, w których jeszcze nie byłem ze swoimi wykładami. Najbardziej zależy mi obecnie na spotkaniach w Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Poznaniu, Białymstoku, Lublinie, Zielonej Górze, a także innych miastach z województw: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, lubelskiego, podkarpackiego, lubuskiego i dolnośląskiego.

Jestem również zainteresowany, jako prelegent, udziałem w festiwalach słowiańskich oraz innych imprezach propagujących świadomy rozwój, tradycje narodowe, czy ruchy alternatywne.

Nie oczekuję honorarium. Przyjeżdżam do danej miejscowości na własny koszt. Mile widziane będzie jednak zorganizowanie noclegu, niekoniecznie w hotelu. A przed spotkaniem, poza przygotowaniem sali i rzutnika oraz tablicy lub flipchartu, liczę na pomoc w promocji wydarzenia.

Zainteresowane podmioty oraz osoby mogące pomóc w organizacji takich prelekcji proszę o kontakt przez Messengera lub poprzez kanały podane na mojej stronie https://kosinski.pl/kontakt/

CZYTAJ TEŻ:  Fotorelacja ze spotkania autorskiego w Prudniku 28 lipca 2023