Wielu trzyma się uparcie raz obranej drogi, lecz tylko nieliczni dążą konsekwentnie do swego celu (Friedrich Wilhelm Nietsche)

Najnowsze zdjęcia
Ankieta
Jak trafiłeś(aś) na moją stronę?
 
Mój profil na Facebooku
Statystyka
Użytkowników : 2
Artykułów : 138
Zakładki : 20
Odsłon : 475780
On line
Witrynę przegląda teraz 11 gości 
Start Nowiny Targi FVF w Łodzi

Targi FVF w Łodzi

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

Planujemy wyjazd na Targi do Łodzi dnia 16 kwietnia. Wyjazd godz. 8.00, planowany powrót wieczorem tego samego dnia. Jedziemy vanem w 7 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jak ktoś chce dołączyć swoim autem to też fajnie. Niewątpliwą atrakcją targów, poza wystawami i spotkaniami, są bezpłatne warsztaty prowadzone przez specjalistów z branży. Należy zapoznać się z bogatym programem, by dokonać wyboru w czym chcecie uczestniczyć, bo wiele imprez odbywa się równolegle w różnych salach.

Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video – FILM VIDEO FOTO to jedno z najbardziej liczących się wydarzeń branżowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Targi FVF dają swoim rozmachem możliwość zapoznania się z najnowszym sprzętem fotograficznym, filmowym i video, ale także nawiązania kontaktów z firmami i ludźmi, którzy są odpowiedzialni za wdrażanie nowych technologii. Targi cieszą się bardzo dużą frekwencją odwiedzających związanych z dziedziną fotografii i video, nie tylko w sposób zawodowy, ale i hobbystyczny. W Łodzi prezentowany jest najnowszy sprzęt fotograficzny i oprogramowanie do cyfrowej obróbki obrazu i montażu video.