Podróże są jak ożywcza kąpiel dla umysłu, jak rysunek Medei, który sprawia, że znów jesteś młody (Hans Christian Andersen)

Najnowsze zdjęcia
Ankieta
Jak trafiłeś(aś) na moją stronę?
 
Mój profil na Facebooku
Statystyka
Użytkowników : 2
Artykułów : 138
Zakładki : 20
Odsłon : 475748
On line
Witrynę przegląda teraz 16 gości 
Start Aktualizacje

Aktualizacje

Moduły FB i Youtube

Wzbogaciłem swoją stronę o modułu Facebooka i Youtube. Od dzisiaj można rekomendować swoim znajomym z FB poszczególne galerie foto i artykuły, a w treści teksów można także przeglądać filmy z YouTube. Miłego oglądania i klikania na Like it! lub Recommend!

 

Fotki w relacjach

Zacząłem wstawiać zdjęcia do wybranych relacji. Dzięki temu można będzie teraz obejrzeć fotografie z miejsc opisanych w poszczególnych artykułach bez konieczności zaglądania do oddzielnej zakładki ze zdjęciami w Menu. Wstawione fotki stanowią wizualne dopełnienie treści. Mam nadzieję, że się to rozwiązanie spodoba uzytkownikom serwisu.

Poprawiony (wtorek, 04 stycznia 2011 02:29)

 

Nowe galerie i relacje

Dodałem sporo nowych fotek do galerii i relacje z wypraw, m.in. z ostatniego wyjazdu na Bałkany.

 

Nowe zdjęcia i artykuły

Zapraszam do przeglądania nowych galerii zdjęć oraz czytania nowych artykułów z opisami wypraw. Dodałem też sporo zdjęć i relacji z poprzednich lat oraz kilkanaście linków do polecanych przeze mnie stron o fotografii i podróżach oraz do moich galerii i fotoblogów w Sieci.

 

Fotogaleria

Zainstalowałem komponent Phoca Gallery. Wszystkie zdjęcia z wypraw zagranicznych, moich podróży po Polsce i podczas uprawiania różnych hobby można będzie znaleźć w poszczególnych kategoriach. Nawigację po zawartości galerii powinno ułatwić specjalne "drzewo katalogów". Wszystkie kategorie można też będzie znaleźć niedługo na mapie globu wg Google Map.

Poprawiony (niedziela, 13 czerwca 2010 15:11)

 
Więcej artykułów…