Są rzeczy, które trzeba zobaczyć, by wiedzieć, że ich nie warto oglądać.

Najnowsze zdjęcia
Ankieta
Jak trafiłeś(aś) na moją stronę?
 
Mój profil na Facebooku
Statystyka
Użytkowników : 2
Artykułów : 138
Zakładki : 20
Odsłon : 541430
On line
Witrynę przegląda teraz 18 gości 
Start Aktualizacje

Aktualizacje

Moduły FB i Youtube

Wzbogaciłem swoją stronę o modułu Facebooka i Youtube. Od dzisiaj można rekomendować swoim znajomym z FB poszczególne galerie foto i artykuły, a w treści teksów można także przeglądać filmy z YouTube. Miłego oglądania i klikania na Like it! lub Recommend!

 

Fotki w relacjach

Zacząłem wstawiać zdjęcia do wybranych relacji. Dzięki temu można będzie teraz obejrzeć fotografie z miejsc opisanych w poszczególnych artykułach bez konieczności zaglądania do oddzielnej zakładki ze zdjęciami w Menu. Wstawione fotki stanowią wizualne dopełnienie treści. Mam nadzieję, że się to rozwiązanie spodoba uzytkownikom serwisu.

Poprawiony (wtorek, 04 stycznia 2011 02:29)

 

Nowe galerie i relacje

Dodałem sporo nowych fotek do galerii i relacje z wypraw, m.in. z ostatniego wyjazdu na Bałkany.

 

Nowe zdjęcia i artykuły

Zapraszam do przeglądania nowych galerii zdjęć oraz czytania nowych artykułów z opisami wypraw. Dodałem też sporo zdjęć i relacji z poprzednich lat oraz kilkanaście linków do polecanych przeze mnie stron o fotografii i podróżach oraz do moich galerii i fotoblogów w Sieci.

 

Fotogaleria

Zainstalowałem komponent Phoca Gallery. Wszystkie zdjęcia z wypraw zagranicznych, moich podróży po Polsce i podczas uprawiania różnych hobby można będzie znaleźć w poszczególnych kategoriach. Nawigację po zawartości galerii powinno ułatwić specjalne "drzewo katalogów". Wszystkie kategorie można też będzie znaleźć niedługo na mapie globu wg Google Map.

Poprawiony (niedziela, 13 czerwca 2010 15:11)

 
Więcej artykułów…